Ljusstakar
2019-07-28
664701
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, den ena stämplad GAB samt 1894, den andra med nött stämpel samt 1893, höjd ca 21 cm
Mindre bucklor samt bristningar, möjlgen lagning