Bordslampa Engelsk stil
Avslutad
2019-07-27
664685
| Klubbat belopp | 600 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1970-tal, Engelsk stil, stomme i mässing med akantus dekor, höjd (exl skärm) ca 51 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen