Akvarell
2019-07-27
664671
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MYKOLA VASYL KRYCHEVSKY (1898-1961): Venedig, signerad och daterad 1956, akvarell, ca 48x58 cm