Takarmatur 1950-tal
2019-07-28
664632
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1950-tal, 3 skärmar i plåt, delvis genombrutna, höjd ca 134 cm (reglerbar)
Ytskador