Georges Braque färglitografi
2019-07-29
664572
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Carbeille des fruits", ur DLM 48-49,1952, signerad i trycket, färglitografi, ca cm 35,5x52 cm
Ref , Maeght nr 1011
Mittveck