Pablo Picasso litografi
2019-08-04
664566
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) (efter): Ateljéinteriör, daterad 19-11-1955. I., i trycket, färglitografi, ca 26x41 cm