Peter Dahl färglitografi
2019-08-04
664562
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans epistel nr 72, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 42x28 cm
Epistel medföljer