Golvlampor
2019-07-25
664546
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR 2 st, mässing olika utförande, båda med vita tygskärmar, 1900-tal, höjd inkl. skärm ca 120 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage