Takarmatur
2019-07-25
664411
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1940/50-tal, 5-armad stomme i mässing, yttre kupor i orange, delvis frostat samt inre kupor i orange frostat glas, höjd ca 65 cm, diameter ca 63 cm
Några mindre nagg