Skulptur i form av tiger
2019-07-26
664343
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, lergods, polykromt bemålad, i form av tiger, höjd ca 60 cm
Bruksslitage