Taklampa
2019-07-25
664333
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, tre ljuspunkter, höjd ca 60 cm, målad metall, kupori färgat och mönstrat glas,
Några bucklor, smärre slitage, funktionen garanteras ej