Mario Duzel olja på duk
2019-07-25
664291
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med ansikten, olja på duk, signerad, mått ca 90x90 cm