Bengt Lindström färglitografi
2019-07-25
664264
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, färglitografi, bildmått ca 54x74 cm