Lisa Rinnevuo färglitografi
2019-07-24
664258
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Unicorn", signerad Lisa Rinnevou, numrerad 10/190, färglitografi, ca 37,5x40,5cm