Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
JOHAN KAHL (1831-1935), Gödebergs prästgård, Småland, akvarell med täckvitt, signerad Kahl 1905, dagermått 22,5 x 24 cm
Något gulnad, något vågig
664206
2019-08-18