Bonad
2019-07-26
664119
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONAD, sydsvensk, 1900-talets början, Kristi inridande i Jerusalem, ca 47x69 cm
Skador, lagningar