Golvlampa 1980-tal
2019-07-24
664083
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1980-tal, stomme i förkromad metall, 5-armad, rund fot i marmor, höjd ca 200 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar