Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
BENGT RUDA, "Sierra", karmstol, IKEA, 1950-/60-tal, stomme i ek, med armlän i betsad ek, sits senare klädd i svartt skinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, sitsen med senare klädsel
664031
2019-07-23