Litografi Stockholmsbild
2019-07-23
664027
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LITOGRAFI, Stockholmsbild, 1800-talets mitt, ca 44x63 cm
Något gulnad, mindre ytskador