Vinglassköljare 1800-tal
2019-07-26
663920
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VINGLASSKÖLJARE, 3 st, 1800-tal, nedtill fasettslipade, höjd ca 8, diameter 12 cm
Brukslitage