Förrättsbestick
2019-07-23
663895
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÖRRÄTTSBESTICK, hantag av silver, knivblad förgylld metal,l franska stämplar, 24 st
Mindre bucklor på hantag