Glassskedar
2019-07-23
663888
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GLASSKEDAR, W Jamin, 6 st, silver, förgyllt skedblad, originaletui, längd 14 cm, vikt ca 150 g
Minimalt slitage