Golvlampa
2019-07-23
663879
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1920-tal, grönpatinerad, justerbar skärm, möjligen Tyskland, höjd ca 142 cm
Bucklor, märken