Peter Dahl färglitografi
2019-07-24
663861
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel 25, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x58 cm
Epistel medföljer