Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, furu, 1700-talets mitt, rokoko, konturerat krön, betsat, hyllinredning, understycke (senare) med tre lådor, beslag i mässing, svängda ben, överstyckets mått: höjd ca 132, 124x29 cm, understyckets höjd ca 52, 124x39, total höjd 184 cm, nycklar (2) medföljer
Kuntoraportti
Understycket senare, överstycket renoverat och kompletterat, hyllplan senare, slitage
663795
Päivämäärä:
2019-07-26