Golvlampor
2019-07-22
663594
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets första hälft, betsat mahogny, delvis godronnerad, skuren dekor, på pelarfot, höjd (exl skärm) ca 130 cm
Bruksslitage, märken, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen