Stig Claesson färglitografi
2019-07-22
663588
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON(Slas), (född 1928): Interiör, signerad och daterad Stig Claesson -79, färglitografi, 107/270, 41x50 cm