Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALADÅBFORMAR, 12 st, gulglaserat lergods, Höganäs, höjder ca 6-18, längder ca 7-29 cm
Skador, krackeleringar
663540
2019-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här