Oljemålning
2019-07-19
663428
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marinmotiv, signerad och daterad Hansson -34, olja på duk, ca 60x94 cm