Golvlampa
2019-07-19
663395
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, art deco, uplight, höjd ca 181 cm
Slitage, fläckar, bucklor