Anders Österlin litografi
2019-07-22
663377
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, 22/1000, färglitografi, ca 67x74 cm