Andreas Wargenbrant skulpturer "Dalahästar"
2019-07-18
663276
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahästar, 2 st.bronspatinerad metall, monogramsignerade och daterade 2019, höjd ca 9,5-15,5 cm, längd ca 9-15 cm