Erland Cullberg oljemålning
2019-07-17
663138
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Abstrakt komposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 69x89 cm