Värmeplatta koppar och mässing
2019-07-17
663123
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄRMEPLATTA, 1900-talets mitt, koppar och mässing, med två brännare, höjd 15,5, 68,5x23 cm
Bruksslitage