Skåp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 2 st, 1900-talets mitt, Tyskland, fanérade i valnöt och lövträ, tvådelade, nedre delen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, en övredelen bokhylla/ barskåp med klaff och spegel invändigt, den andra vitrinskåp med glasdörrpar samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 175, 125x43 cm
Bruksslitage, märken, repor, ställvis något blekta
663114
2019-07-18