Roland Svensson
2019-08-20
663097
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Havsörn, Storskärgården, signerad roland S, 133/350, färglitografi, bladmått ca 41x52 cm, oramad
Läs mer