Cecilia Sikström färglitografi
2019-07-17
663075
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILA SIKSTRÖM (född 1962): Vilande, signerad Cecilia Sikström, 241/300, färglitografi, bildmått ca 38x39 cm