Roland Svensson
2019-08-20
663073
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinter, Storskärgården", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 19x15 cm
Läs mer