Roland Svensson
2019-08-20
663071
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinter (Långvik), signerad roland S, 164/310, färglitografi, bildmått ca 20x40 cm
Läs mer