Olof Thunman träsnitt
2019-07-25
663056
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLOF THUNMAN (1879-1944): Hemma, med dikt på baksidan, träsnitt, signerad och numrerad 40/40, ca 47x45 cm
Med dedikation, något gulnad, tejpmärke