Roland Svensson
2019-08-20
663044
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad roland S, HC XXIV/XXX, färglitografi, bildmått ca 37x50 cm
Läs mer