Bänk Carl Malmsten
2019-07-25
663020
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, bänk, "Visingsö", furu, höjd ca 45 cm och längd ca 90 cm
Smärre slitage, repor och fläckar