Roland Svensson
2019-08-20
663019
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Gillöga, signerad roland S, 11/45, färglitografi, ca 11x17 cm
Läs mer