Istvan Zador oljemålning
2019-07-20
663017
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ISTAVAN ZADOR (1882-1963): Interiör, signerad Zador Istavan, olja på duk, ca 56x64 cm