Peter Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen soffa och fåtö
Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN (2) för France & Daverosen, Danmark, soffa samt fåtölj, stämplade, betsat trä samt stoppad textil klädsel, stämplade, sitthöjd 44, soffans längd 130 cm
Klädsel med fläckar, slitage på trädelen, några lite lösa fogar
663009
2019-07-18