Hallbyrå
2019-07-18
662994
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLBYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, höjd fanér i teak, dekorativa beslag i mässing, nyckel saknas, höjd ca 71 samt 72x38,
Bruks och åldersrelaterat slitage