Robert Thegerström
2019-07-20
662967
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Skärgårdsblid, signerad och daterad R. Thegerström 1902, olja på duk, ca 62x100 cm