Angelica Wiik färglitografi
2019-07-22
662941
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Gatuliv", signerad Angelica Wiik, 32/290, färglitografi med glitter, ca 61x87 cm
oramad