John Ivar Berg akrylmålning
2019-07-17
662916
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Utsikt från Hotell Gorgaulio Madeira", monogramsignerad samt daterad 73,(på baksidan) akryl på duk, ca 70x96