Taklampa
Avslutad
2019-07-17
662910
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, 3-armad stomme i mässing, kupor i kristallglas, höjd ca 50 cm, diameter ca 42 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen